Bynea CC

  • Hide Map
  • Date: 01-Mar-20
  • Time: 10:00
  • Distance: 10 Miles
  • Course: R10/22a
  • Closing Date: 18-Feb-20 23:59
  • Categories:
    • Juvenile
    • Junior
    • Espoir
    • Senior
    • Veteran
    • Para
Start Number Start Time Img Rider Club Gender Category
9 10:09:00 Nigel Pitt Bynea Cycling Club Male Vet
10 10:10:00 Michael Tarling Team Backstedt Bike Performance Male Vet
11 10:11:00 Noah Rees Gower Riders Cycling Club Male Junior
12 10:12:00 Mathew Giles Swansea Vale Tri Male Vet
13 10:13:00 Gareth Hill Abercynon Road Club Male Vet
14 10:14:00 Mike Hall Port Talbot Whs CC Male Vet
15 10:15:00 Guy Rees Bynea Cycling Club Male Vet
16 10:16:00 Mathew Green Bynea Cycling Club Male Senior
17 10:17:00 Marc Barrow Swansea Vale Tri Male Vet
18 10:18:00 Mathew Atkins Ufit Tri Team Male Vet
19 10:19:00 Les Thomas Port Talbot Whs CC Male Vet
20 10:20:00 Ed Laverack Saint Piran Male Senior
21 10:21:00 Ethan Lucas-Morgan Gower Riders Cycling Club Male Junior
22 10:22:00 Jonathan Ccharles Bynea Cycling Club Male Vet
23 10:23:00 Alex John CES Sport Male Senior
24 10:24:00 John Williams Bynea Cycling Club Male Vet
25 10:25:00 Darrel Williams Bynea Cycling Club Male Vet
26 10:26:00 Samuel Cook Cardiff Ajax CC Male Senior
27 10:27:00 Monica Dabkowska Cardiff Ajax CC Female Senior
28 10:28:00 Amanda Lane Bynea Cycling Club Female Senior
29 10:29:00 Josh Townsend Bynea Cycling Club Male Espoir
30 10:30:00 Ben Phillips Towy Riders Cycle Club Male Senior
31 10:31:00 Benjamin Curtin Swansea Vale Tri Male Senior
32 10:32:00 Jon Williams Team NBCC Male Senior
33 10:33:00 Matthew Garfield Cycle Specific Male Senior
34 10:34:00 Ben Jones Cycle Specific Male Senior
35 10:35:00 Paul Hayward Pontypool Road Cycling Club Male Vet
36 10:36:00 Daniel Newton Bynea Cycling Club Male Senior
37 10:37:00 Michael Bevan Bynea Cycling Club Male Vet
38 10:38:00 Nicholas Forbes Bynea Cycling Club Male Vet
39 10:39:00 Jason Roberts Cycle Specific Male Vet
40 10:40:00 Finlay Tarling WORX Factory Racing Powered by Silverstone Male Juvenile
41 10:41:00 Daniel Evans Swansea Vale Tri Male Senior
42 10:42:00 Austin Heath Bynea Cycling Club Male Vet
43 10:43:00 Danielle Flawn Swansea Vale Tri Female Senior
44 10:44:00 Ross Morgan Port Talbot Whs CC Male Senior
45 10:45:00 Rod Hicks Port Talbot Whs CC Male Vet
46 10:46:00 Jordan Lane Swansea Vale Tri Male Espoir
47 10:47:00 Harry Cowley Chester RC Male Vet
48 10:48:00 Patrick Weir Port Talbot Whs CC Male Vet
49 10:49:00 Richard Leary Bynea Cycling Club Male Vet
50 10:50:00 Phil Willoughby Towy Riders Cycle Club Male Senior
51 10:51:00 Michael George Pembrokeshire Velo Male Senior
52 10:52:00 Stephan Wilcox Port Talbot Whs CC Male Vet
53 10:53:00 Jason Cole Pembrokeshire Velo Male Senior
54 10:54:00 Dean Prosser Hereford & Dist Whs CC Male Vet
55 10:55:00 Anthony Jones Towy Riders Cycle Club Male Vet
56 10:56:00 Mark Davies Bynea Cycling Club Male Vet
57 10:57:00 Eluned King Liv CC Halo Cycles Female Junior
58 10:58:00 Brad Davies Bynea Cycling Club Male Vet
59 10:59:00 Frazer White Pontypool Road Cycling Club Male Vet
60 11:00:00 Lee Perrott Cycle Specific Male Vet
61 11:01:00 Michael Thomas Bynea Cycling Club Male Vet
62 11:02:00 Julian Brock Port Talbot Whs CC Male Vet
63 11:03:00 Ian Gibson Abercynon Road Club Male Vet
64 11:04:00 Samuel Reakes Bynea Cycling Club Male Espoir
65 11:05:00 Joshua Tarling Team Backstedt Bike Performance Male Junior
66 11:06:00 Josh Morgan Swansea Vale Tri Male Senior
67 11:07:00 Paul Rees Bynea Cycling Club Male Vet
68 11:08:00 Ryan Williams Merthyr CC Male Senior
69 11:09:00 John Regan Pembrokeshire Velo Male Vet
70 11:10:00 Scott Davies Team Bahrain McLaren Male Senior