Addiscombe CC (50% priority to women)

  • Hide Map
  • Date: 25-Jul-20
  • Time: 14:00
  • Distance: 10 Miles
  • Course: g10/42
  • Closing Date: 14-Jul-20 23:59
  • Categories:
    • Juvenile
    • Junior
    • Espoir
    • Senior
    • Veteran
    • Para
Start Number Start Time Img Rider Club Gender Category
1 14:01:00 James Leach Imperial Racing Team Male Senior
2 14:02:00 Daniel Lloyd VC de Londres Male Juvenile
3 14:03:00 Carys Lloyd VC de Londres Female Juvenile
4 14:04:00 Jack Hartrey Kingston Wheelers CC Male Juvenile
5 14:05:00 Phoebe Roche WXC World Racing Female Juvenile
6 14:06:00 Isabel Sharp Estrella Bikes Female Juvenile
7 14:07:00 Harry Ives trainSharp Development Team Male Junior
8 14:08:00 Charlotte McGreevy Liv AWOL Female Junior
9 14:09:00 Amber Junker Brameld VC de Londres Female Junior
10 14:10:00 Lukas Nerurkar VC de Londres Male Junior
11 14:11:00 Emma Keiller Tofauti Everyone Active Female Junior
12 14:12:00 Flora Perkins VC de Londres Female Junior
13 14:13:00 Hilary Walker Serpentine Running Club Female Vet
14 14:14:00 Ewan Mitchell Optima Racing Team Male Senior
15 14:15:00 Stephen Wilkinson TWB - On Time Race Team Male Vet
16 14:16:00 Tracy Wilkinson-Begg TWB - On Time Race Team Female Vet
17 14:17:00 James Seymour Epsom CC Male Senior
18 14:18:00 Sam Dix trainSharp Male Vet
19 14:19:00 John Franklin Twickenham CC Male Senior
20 14:20:00 Dale Lush Kingston Phoenix RC Male Vet
21 14:21:00 Rachel Coe-O'Brien South London Harriers Female Senior
22 14:22:00 Maria David Serpentine Running Club Female Vet
23 14:23:00 Jonathan Gough Old Portlians CC Male Vet
24 14:24:00 Jennifer Clark Windrush Triathlon Club Female Senior
25 14:25:00 Jennifer George MEMORIAL - SANTOS Female Senior
26 14:26:00 Eva Zsigoova ...a3crg Female Senior
27 14:27:00 Ian Newbold Worthing Excelsior CC Male Vet
28 14:28:00 Stuart Hourigan 34 Nomads CC Male Vet
29 14:29:00 Jim Burdett Addiscombe CC Male Vet
30 14:30:00 Alice Lethbridge DRAG2ZERO Female Senior
31 14:31:00 Charlotte Hyde Pearson Cycling Club Female Senior
32 14:32:00 Rhiannon Northeast Optima Racing Team Female Senior
33 14:33:00 Robert Gilmour Hounslow & District Whs Male Vet
34 14:34:00 Christopher, Rosam Epsom CC Male Vet
35 14:35:00 Angela Carpenter ...a3crg Female Vet
36 14:36:00 Judah Rand Kingston Wheelers CC Male Senior
37 14:37:00 Nigel Langridge Crawley Wheelers Male Vet
38 14:38:00 Jason Hunter Pearson Cycling Club Male Vet
39 14:39:00 Colin Barton Worthing Excelsior CC Male Vet
40 14:40:00 Ben Elliott C and N Cycles RT Male Senior
41 14:41:00 Patrick O'Brien South London Harriers Male Vet
42 14:42:00 Rosslyn Young Serpentine Running Club Female Vet
43 14:43:00 Daniel Quinn South London Harriers Male Vet
44 14:44:00 Steve McMenamin Crawley Wheelers Male Vet
45 14:45:00 Edward Hales London Dynamo Male Vet
46 14:46:00 Gavin Hughes Kingston Phoenix RC Male Vet
47 14:47:00 Tom Cosgrove VTTA (London & Home Counties) Male Vet
48 14:48:00 David Marshall Hemel Hempstead CC Male Vet
49 14:49:00 Colin Harrison East Grinstead CC (Merlin Cycle Coaching) Male Vet
50 14:50:00 Nicholas Fennell Thanet RC Male Senior
51 14:51:00 Carolyn McNamara South London Harriers Female Vet
52 14:52:00 James Pearce Cranleigh Cycling Club Male Vet
53 14:53:00 Tobias Nilsson Pearson Cycling Club Male Senior
54 14:54:00 Jamie Freeland South London Harriers Male Vet
55 14:55:00 Mark Baker Abellio - SFA Racing Team Male Vet
56 14:56:00 Russell Thorne-Jones Crawley Wheelers Male Vet
57 14:57:00 Simon Smythe Norwood Paragon CC Male Vet
58 14:58:00 David Bagdan Oxonian CC Male Senior
59 14:59:00 Ian Bray Addiscombe CC Male Senior
60 15:00:00 Tim Lynch London Dynamo Male Senior
61 15:01:00 Jan Farmer Serpentine Running Club Female Vet
62 15:02:00 Nick McNamara South London Harriers Male Vet
63 15:03:00 Martin Yardley Southborough & Dist. Whs Male Vet
64 15:04:00 Robert Royle-Evatt Addiscombe CC Male Vet
65 15:05:00 Andy Critchlow Norwood Paragon CC Male Vet
66 15:06:00 Ross Vart VTTA (Surrey/ Sussex) Male Vet
67 15:07:00 Michael Gates C and N Cycles RT Male Senior
68 15:08:00 Chris Beales Pearson Cycling Club Male Vet
69 15:09:00 Scott Leeson London Dynamo Male Senior
70 15:10:00 Liam Maybank Twickenham CC Male Vet
71 15:11:00 Joel Evans Hargroves Cycles CC Male Senior
72 15:12:00 Stuart Mitchell Windrush Triathlon Club Male Senior
73 15:13:00 Peter Horsfield Redmon CC Male Vet
74 15:14:00 Lenka Vackova Rapha Cycling Club Female Senior
75 15:15:00 Mark Newton Elite Cycling Male Vet
76 15:16:00 Simon Pontin Addiscombe CC Male Senior
77 15:17:00 Mark Thomas Bigfoot CC Male Vet
78 15:18:00 Richard Llewellyn Imperial Racing Team Male Vet
79 15:19:00 Stefan Gloyn Army Cycling Male Senior
80 15:20:00 Kevin Tye VeloRefined Rule 5 Male Vet
81 15:21:00 Peter Longworth South London Harriers Male Vet
82 15:22:00 Olivia Matthews Clapham Chasers Female Senior
83 15:23:00 Brian Jones Horsham Cycling Male Vet
84 15:24:00 Mark Cawood Addiscombe CC Male Vet
85 15:25:00 Aron Kelly New Forest CC Male Senior
86 15:26:00 Craig Wilson Meudon Pedal Heaven Le Col RT Male Vet
87 15:27:00 Moustafa Fawzy Paceline RT Male Vet
88 15:28:00 Simon Trehearn Kingston Phoenix RC Male Vet
89 15:29:00 Paul Smith VeloRefined Rule 5 Male Vet
90 15:30:00 Paul Burton Paceline RT Male Senior
91 15:31:00 Malc Duncan Metropolitan Police Cycle Club Male Vet
92 15:32:00 Molly Savill Albarosa CC Female Senior
93 15:33:00 Sophie Driscoll Thanet RC Female Senior
94 15:34:00 David Prom San Fairy Ann CC Male Vet
95 15:35:00 Grant Woodthorpe Twickenham CC Male Vet
96 15:36:00 Mike Boyce ...a3crg Male Vet
97 15:37:00 Richard Payn 34 Nomads CC Male Vet
98 15:38:00 Ione Johnson Team LDN Female Senior
99 15:39:00 Ragnar Laan Twickenham CC Male Vet
100 15:40:00 Ryan Christensen HuntBikeWheels.com Male Senior