Bath Cycling Club

  • Hide Map
  • Date: 14-Apr-19
  • Time: 10:00
  • Distance: 10 Miles
  • Course: u375
  • Closing Date: 02-Apr-19 23:59
  • Categories:
    • Juvenile
    • Junior
    • Espoir
    • Senior
    • Veteran
    • Para
Start Number Start Time Img Rider Club Gender Category
2 10:02:00 Ed Pitt Salt and Sham Cycle Club Male Senior
3 10:03:00 Txema Garcia A2B Cycle Repair Race Team Male Vet
4 10:04:00 David Barlow Wincanton Wheelers Male Vet
5 10:05:00 James Fritchley Westbury Wheelers Male Senior
6 10:06:00 Jon Wiggins PDQ Cycle Coaching Male Senior
7 10:07:00 David Das Bradford-on-Avon Cycling Club Male Vet
8 10:08:00 Kim Brace Bath Cycling Club Female Senior
9 10:09:00 Gary Daniell A2B Cycle Repair Race Team Male Senior
10 10:10:00 Jonathan Shubert Arctic Aircon RT Male Senior
11 10:11:00 Steve Potts Velo Club St Raphael Male Vet
12 10:12:00 Frankie Whitwell Bradford-on-Avon Cycling Club Male Senior
13 10:13:00 Greg Lancaster Velo Club Bristol Male Senior
14 10:14:00 Mary-jane Hutchinson Bristol South Cycling Club Female Vet
15 10:15:00 Joe Schvartz Team Swindon Cycles Male Vet
16 10:16:00 Robert Francis A2B Cycle Repair Race Team Male Espoir
17 10:17:00 Paul Freegard Chippenham & District Wheelers Male Vet
18 10:18:00 Steve Wiltshire Somer Valley Cycling Club Male Vet
19 10:19:00 Sarah Roberts Gillingham and District Wheelers / Wheels Cycles Female Vet
20 10:20:00 Stuart Stow Twickenham CC Male Vet
21 10:21:00 Mark Bradley Bristol South Cycling Club Male Vet
22 10:22:00 Peter Barrett Somer Valley Cycling Club Male Vet
23 10:23:00 Ralph Carter London Dynamo Male Vet
24 10:24:00 Jennifer Allum PMR Female Senior
25 10:25:00 Andrew Legge Bristol South Cycling Club Male Vet
26 10:26:00 Phil Stonelake Bristol Road Club Male Vet
27 10:27:00 Thomas Southey Bristol South Cycling Club Male Senior
28 10:28:00 Joanna Knight Bristol South Cycling Club Female Vet
29 10:29:00 Ken Evans PDQ Cycle Coaching Male Vet
30 10:30:00 Lubos Obornik CS Dynamo Male Vet
31 10:31:00 Robert Borek Bristol South Cycling Club Male Senior
32 10:32:00 Emma Angove 73 Degrees Bicycles, WestSide Coaching rt Female Senior
33 10:33:00 Darren Pitman Sodbury Cycle Sport Male Vet
34 10:34:00 Steve Way Wincanton Wheelers Male Vet
35 10:35:00 Martin Aldam Bath Cycling Club Male Vet
36 10:36:00 Daniel Kempe Bristol South Cycling Club Male Vet
37 10:37:00 Jess Atkinson Team 22 Female Senior
38 10:38:00 Tom Scorer Royal Navy & Royal Marines CA Male Senior
39 10:39:00 Robert Evans Salt and Sham Cycle Club Male Vet
40 10:40:00 Michiel Vaal CES Sport Male Vet
41 10:41:00 Gareth Jones Clevedon & District Road Club Male Vet
42 10:42:00 Martin Wiltshire Somer Valley Cycling Club Male Vet
43 10:43:00 Nigel Vuagniaux Bath Cycling Club Male Vet
44 10:44:00 Ben Watkinson Audax UK Male Senior
45 10:45:00 Paul Winchcombe Chippenham & District Wheelers Male Vet
46 10:46:00 Joe Peatson Bikestrong-KTM Male Senior
47 10:47:00 Andy Kelly Bristol South Cycling Club Male Vet
48 10:48:00 Bob Symons PDQ Cycle Coaching Male Vet
49 10:49:00 Peter Rogers Team Tor 2000 | KALAS Male Vet
50 10:50:00 Tony Chapman Frome and District Wheelers Male Vet
51 10:51:00 Luke Smith Bristol South Cycling Club Male Vet
52 10:52:00 Megan Dickerson Bristol South Cycling Club Female Senior
53 10:53:00 Mick Sharratt Team Swindon Cycles Male Vet
54 10:54:00 Robert Hutchinson Bristol South Cycling Club Male Vet
55 10:55:00 Peter Hatt Velo Club St Raphael Male Vet
56 10:56:00 Michael Hoare A2B Cycle Repair Race Team Male Senior
57 10:57:00 Jeff Lawrence Salt and Sham Cycle Club Male Vet
58 10:58:00 Roger Taylor Frome and District Wheelers Male Vet
59 10:59:00 Nick Bunyard Westbury Wheelers Male Senior
60 11:00:00 Chris Massey CES Sport Male Vet